koronawirus tatuaże

TO BYŁA TRUDNA, TRZYMIESIĘCZNA PRZEPRAWA. Wszystko zaczęło się 16 marca – tego dnia ogłosiliśmy zamknięcie studia do odwołania. Powodem było uzasadnione ryzyko zarażenia koronawirusem, którego globalna inwazja pokrzyżowała plany wielu przedsiębiorcom i pracownikom, w tym osobom związanym z branżą tatuatorską. Ponadto kierowaliśmy się troską o Wasze bezpieczeństwo, które od początku całego zamieszania było dla nas priorytetem.

Minęło kilka długich tygodni, w których strona rządowa konsekwentnie trzymała branżę tatuażu w niepewności. Finalnie doczekaliśmy się konkretów: dzisiaj – 27 maja 2020 – premier oficjalnie wyraził zgodę na przywrócenie studiów tatuażu do pracy w ramach IV etapu odmrażania gospodarki. Według informacji, które widnieją na stronach rządowych, etap ten ma wejść w życie 6 czerwca, uwzględniając nowy reżim sanitarny.

Nie możemy doczekać się powrotu do rutyny! Informacje o zapisach na czerwiec oraz przeniesieniu zaległych terminów na ten miesiąc będziemy podsyłać Wam na bieżąco różnymi kanałami komunikacji (FB, IG, mail). Do zobaczenia na Nadwiślańskiej 11 już za niespełna półtora tygodnia!