kilka słów o nas

Nie Po Drodze Tattoo

TATUOWANIE TO NASZA PASJA

STUDIO TATUAŻU NIE PO DRODZE  działa sześć lata. To tutaj realizujemy projekty, spotykamy się z Klientami w ramach konsultacji, organizujemy wydarzenia związane z pozatatuatorskimi zainteresowaniami naszej załogi czy po prostu popijamy kawę i luźno rozmawiamy.

W pracę, którą wykonujemy w studiu wkładamy maksimum zaangażowania. Dbamy o etos zawodu. Klientom staramy się przekazywać najlepsze praktyki sztuki tatuatorskiej, dlatego też wykonujemy tylko projekty autorskie, uwzględniające, rzecz jasna, sugestie Klientów. Zapraszamy na darmowe konsultacje!

wybierz swój styl
tatuażu

Nie Po Drodze Tattoo

Styl graficzny

Charakteryzuje się dokładnym odwzorowaniem projektu stworzonego w formie szkicu bądź rysunku. Kompozycje mają linearny kształt, a elementem dopełniającym całości jest wyraziste cieniowanie.

ZAREZERWUJ TERMIN
Nie Po Drodze Tattoo

Styl realistyczny

Przez wielu artystów tatuażu uważany jest za najtrudniejszy. Jak sama nazwa wskazuje, stara się odwzorować rzeczywisty charakter projektu w skali 1:1. Uwzględnia detale, cieniowanie, kolory – każdy z tych elementów jest istotny, aby projekt sprawiał wrażenie „żywego”.

ZAREZERWUJ TERMIN
Nie Po Drodze Tattoo

styl tradycyjny

Inaczej: oldschool. Bardzo popularny trend w tatuowaniu, mający za sobą bogatą historię. Motywy w oldschoolowych projektach często się powtarzają. Najczęściej spotykane to: serca, węże, tygrysy, kotwice, jaskółki, motyle, czaszki i krzyże. Cechują go wyraźny, gruby kontur i delikatne cienie.

ZAREZERWUJ TERMIN
Nie Po Drodze Tattoo

Blackwork

Surowa klasyka polegająca na pokryciu dużej powierzchni ciała czarnym tuszem. Idealna dla osób doceniających minimalizm i geometrię. Świetnie komponuje się z dotworkiem, który dodaje ciężkim, czarnym projektom lekkości i oddechu. Blackwork wiąże się m.in. z neotribalem, tatuażem tajskim oraz etnicznym.

ZAREZERWUJ TERMIN
Nie Po Drodze Tattoo

stworzymy dla ciebie idealny projekt

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

UMÓW SIĘ NA wizytę